Tapety dekoracyjne

Tapety dekoracyjne

Tapety "rolkowe" produkowane są na różnych podłożach (papier, flizelina), z zewnątrz prezentując wzory o przeróżnej tematyce, drukowane na papierze, winylu, metalu, trawie morskiej lub tkaninie. Rolka tapety najczęściej występuje w rozmiarach 0.53 x 10.05m, ale coraz częściej mamy do czynienia z rolkami szerszymi - 0.7m lub nawet powyżej 1 metra. Rodzaj podłoża decyduje o sposobie montażu, natomiast warstwa zewnętrzna w zależności od swoich parametrów decyduje o miejscu w którym chcemy położyć tapetę. W pomieszczeniach narażonych na zabrudzenie i mających kontakt z wilgocią praktyczniej jest użyć tapet wykonanych z winylu, foliowanych, lub pokrywanych laminatem. W sypialniach i na ścianach ekspozycyjnych można sobie pozwolić na dowolność materiału, gdyż tu w szczególności liczy się efekt dekoracyjny, gra świateł i nadanie indywidualnego stylu naszemu wnętrzu. W naszym salonie chętnie pomożemy Państwu wybrać materiał i wzór odpowiedni dla danego pomieszczenia i zgodny z Państwa oczekiwaniami.

O nas

Pozwolą Państwo, że się przedstawimy. Jesteśmy dwie Kamy – Biała i Ruda.

Kama Biała miała kiedyś marzenie, że otworzy salon tapet, który będzie bardziej niesamowity niż jej wyobrażenia. A ponieważ sama jest niesamowita, nie mogła przyciągnąć do siebie nikogo zwyczajnego, więc odnalazła Kamę Rudą i odtąd obie wymachują magicznymi różdżkami wokół stołów do tapet.

A teraz na poważnie...

Jesteśmy zespołem ludzi związanych z tapetami wieloletnim uczuciem. Wiemy, że tapety mają magiczną moc przemiany wnętrza. Regularnie uzupełniamy półki o nowe katalogi, codziennie przeglądamy tysiące wzorów i naprawdę wierzymy, że nasza oferta jest w stanie zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta.

Chcemy, aby nasz salon wyróżniał się nie tylko ofertą, ale i atmosferą. Szukasz czegoś wyjątkowego dla swojego domu? Poszukamy z Tobą! Przy kawie i ciasteczku, bez pośpiechu poznamy Twoje upodobania i postaramy się spełnić marzenia o pięknych ścianach. Daj nam się poznać! Dla nas jesteś kimś więcej niż tylko klientem!

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Kontakt

  • Place-iconul. Moniuszki 2, 75-557 Koszalin
  • Phone-icon94 343 08 32
  • Mail-iconzona@tapety-koszalin.pl - Kama Biała
  • Mail-iconkamila@tapety-koszalin.pl - Kama Ruda
Clock-iconPoniedziałek - piątek: 900-1700
Sobota: 900-1300

ZONA

Najpiękniejsze tapety w Koszalinie