Pomysł na lampę

Wytapetuj sobie... lampę

Jesteśmy całym sercem za ideą upcyklingu, czyli kreatywnego wykorzystywania resztek tkanin i tapet, które zostały po aranżacji. Wpadłyśmy na pomysł podjęcia współpracy z manufakturą lamp, która specjalnie dla Państwa wykona abażury z powierzonych jej materiałów. Jeśli zatem szukacie idealnie pasującej do wnętrza lampy, możemy zlecić jej wykonanie z resztki tapety, która zdobi Waszą ścianę, bądź z tkaniny, której nadmiar został po szyciu zasłon. Można dowolnie łączyć ze sobą materiały wewnątrz i na zewnątrz abażura, jak również decydować o jego rozmiarze i kolorze wykończenia. Na ekspozycji w naszym salonie znajdziecie Państwo wiele pomysłów na ten produkt.

O nas

Pozwolą Państwo, że się przedstawimy. Jesteśmy dwie Kamy – Biała i Ruda.

Kama Biała miała kiedyś marzenie, że otworzy salon tapet, który będzie bardziej niesamowity niż jej wyobrażenia. A ponieważ sama jest niesamowita, nie mogła przyciągnąć do siebie nikogo zwyczajnego, więc odnalazła Kamę Rudą i odtąd obie wymachują magicznymi różdżkami wokół stołów do tapet.

A teraz na poważnie...

Jesteśmy zespołem ludzi związanych z tapetami wieloletnim uczuciem. Wiemy, że tapety mają magiczną moc przemiany wnętrza. Regularnie uzupełniamy półki o nowe katalogi, codziennie przeglądamy tysiące wzorów i naprawdę wierzymy, że nasza oferta jest w stanie zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta.

Chcemy, aby nasz salon wyróżniał się nie tylko ofertą, ale i atmosferą. Szukasz czegoś wyjątkowego dla swojego domu? Poszukamy z Tobą! Przy kawie i ciasteczku, bez pośpiechu poznamy Twoje upodobania i postaramy się spełnić marzenia o pięknych ścianach. Daj nam się poznać! Dla nas jesteś kimś więcej niż tylko klientem!

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Kontakt

  • Place-iconul. Moniuszki 2, 75-557 Koszalin
  • Phone-icon94 343 08 32
  • Mail-iconzona@tapety-koszalin.pl - Kama Biała
  • Mail-iconkamila@tapety-koszalin.pl - Kama Ruda
Clock-iconPoniedziałek - piątek: 900-1700
Sobota: 900-1300

ZONA

Najpiękniejsze tapety w Koszalinie