Fototapety

Ściany z charakterem

Proponujemy Państwu ubranie ścian w fototapety artystyczne czołowych światowych producentów. Wiele fabryk oferuje dopasowanie graficzne swoich wzorów do konkretnych wymiarów ścian. Zdarza się ,że można również dokonywać niewielkich zmian w kadrowaniu i układzie grafiki. Wycena takiej fototapety jest indywidualna i zależna zarówno od rozmiaru , jak i materiału na którym będzie wykonywany wydruk. Próbki kolorystyczne i materiałowe, o ile nie znajdują się w naszym salonie, możemy zamówić u producentów na ich warunkach. Posiadamy też wiele katalogów, choć te najbardziej bogate i aktualne znajdziecie Państwo na poniższych stronach internetowych (klikając w logo zostaniecie Państwo przekierowani bezpośrednio na stronę producenta).

Oferujemy Państwu murale fabryk:

Jeżeli żaden z gotowych pomysłów nie spełni Państwa oczekiwań, możecie Państwo dostarczyć do nas własne zdjęcie , które po powiększeniu stanie się spersonalizowaną fototapetą. Możemy też posiłkować się zdjęciami oferowanymi przez banki zdjęć typu Adobe Stock

O nas

Pozwolą Państwo, że się przedstawimy. Jesteśmy dwie Kamy – Biała i Ruda.

Kama Biała miała kiedyś marzenie, że otworzy salon tapet, który będzie bardziej niesamowity niż jej wyobrażenia. A ponieważ sama jest niesamowita, nie mogła przyciągnąć do siebie nikogo zwyczajnego, więc odnalazła Kamę Rudą i odtąd obie wymachują magicznymi różdżkami wokół stołów do tapet.

A teraz na poważnie...

Jesteśmy zespołem ludzi związanych z tapetami wieloletnim uczuciem. Wiemy, że tapety mają magiczną moc przemiany wnętrza. Regularnie uzupełniamy półki o nowe katalogi, codziennie przeglądamy tysiące wzorów i naprawdę wierzymy, że nasza oferta jest w stanie zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta.

Chcemy, aby nasz salon wyróżniał się nie tylko ofertą, ale i atmosferą. Szukasz czegoś wyjątkowego dla swojego domu? Poszukamy z Tobą! Przy kawie i ciasteczku, bez pośpiechu poznamy Twoje upodobania i postaramy się spełnić marzenia o pięknych ścianach. Daj nam się poznać! Dla nas jesteś kimś więcej niż tylko klientem!

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Kontakt

  • Place-iconul. Moniuszki 2, 75-557 Koszalin
  • Phone-icon94 343 08 32
  • Mail-iconzona@tapety-koszalin.pl - Kama Biała
  • Mail-iconkamila@tapety-koszalin.pl - Kama Ruda
Clock-iconPoniedziałek - piątek: 900-1700
Sobota: 900-1300

ZONA

Najpiękniejsze tapety w Koszalinie